M20-1060100
Numărul produsului DigiKey
952-2036-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M20-1060100
Descriere
CONN RCPT HSG 1POS CRIMP
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M20-1060100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Pas
0,100" (2,54mm)