G125-MW10150F94 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Harwin Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Alb AWG 26 Derivație șuntare Soclu la pin Auriu 5,90" (149,86mm)
Harwin’s Company Overview
G125-MW10150F94
Numărul produsului DigiKey
952-2482-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MW10150F94
Descriere
1.25MM M/F ON 26AWG 150MM
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Diametru fir
AWG 26
Producător
Harwin Inc.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Culoare
Alb
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact
8,0µin (0,20µm)
Stare piesă
Inactual
Număr de rânduri
1
Capăt contact
Soclu la pin
Număr de conductoare
1
Lungime
5,90" (149,86mm)