G125-MS15005M1P
G125-MS15005M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS15005M1P
Numărul produsului DigiKey
952-4083-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MS15005M1P
Descriere
CONN HEADER SMD 50POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 50 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MS15005M1P Modele
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Ambalaj
Bandă
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Înălțimi stivuire cu conectare
7,3mm, 7,44mm