G125-MS11205L3R
Numărul produsului DigiKey
952-G125-MS11205L3RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
952-G125-MS11205L3RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
952-G125-MS11205L3RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MS11205L3R
Descriere
CONN HEADER SMD 12POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 12 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MS11205L3R Modele
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare, Retenție aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Valoare nominală curent (Amp)
2A per contact
Înălțimi stivuire cu conectare
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm