G125-MC12005L4-0450L
G125-MC12005L4-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-MC12005L4-0450L
Numărul produsului DigiKey
952-2795-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MC12005L4-0450L
Descriere
1.25MM M/L 20POS 26AWG 450MM
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Mufă la conductori de sârmă individuali 1,48' (450,00mm)
Categorie
Lungime
1,48' (450,00mm)
Producător
Harwin Inc.
Caracteristici
Dispozitiv de blocare cu zăvor, Cheie de polarizare
Serie
Culoare
Alb, Individual
Ambalaj
Pungă
Ecranare
Fără ecranare
Stare piesă
Activ
Utilizare
Tip conector
Mufă la conductori de sârmă individuali
Terminație cablu
Sertizare
Număr de poziţii
20
Finisaj contact
Auriu
Număr de rânduri
2
Grosime finisaj contact
Pas - Conector
0,049" (1,25mm)