G125-FV10805F3-2AB2ABP
Numărul produsului DigiKey
952-G125-FV10805F3-2AB2ABP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FV10805F3-2AB2ABP
Descriere
CONN F-HDR 4PWR 8SIG PCB VERT
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 (8 + 4 alimentare) Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FV10805F3-2AB2ABP Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)
Ambalaj
Bandă
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare, Cheie de polarizare
Valoare nominală curent (Amp)
2A, 10A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
450V
Număr de rânduri
2
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)