G125-FS12605F1P
G125-FS12605F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS12605F1P
Numărul produsului DigiKey
952-3669-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FS12605F1P
Descriere
CONN RCPT 26POS 0.049 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FS12605F1P Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-65°C – 105°C
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Gata de montare, Cheie de polarizare
Valoare nominală curent (Amp)
2A
2
Aplicații
Automobile, De uz universal
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)