B2G32USNB20C000513U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B2G32USNB20C000513U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B2G32USNB20C000513U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B2G32USNB20C000513U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B2G32USNB20C000513U1930
Descriere
LED BLUE/RED CLEAR 0605 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru, Roșu Albastru 470nm, Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă Albastru 3,3V, Roșu 2V 0605 (1613 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B2G32USNB20C000513U1930 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Albastru 3,3V, Roșu 2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
135° albastru, 130° roșu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Albastru 468nm, Roșu 632nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
0605 (1613 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,25mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,50mm
Dimensiune lentilă
1,25mm x 1,10mm