Imaginea pentru B2841UYG-20D000514U1930 nu este disponibilă
B2841UYG-20D000514U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B2841UYG-20D000514U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B2841UYG-20D000514U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B2841UYG-20D000514U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B2841UYG-20D000514U1930
Descriere
LED YLW-GRN DIFFUSED 0402 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Galben-verde 571nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0402 (1005 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°, 128°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
573nm
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,50mm