B2591IRP-20C000132U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B2591IRP-20C000132U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B2591IRP-20C000132U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B2591IRP-20C000132U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B2591IRP-20C000132U1930
Descriere
3.2 (L)X 2. 55 (W)X 1. 6 (H) MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Infraroșu (IR) Emițător 850nm 1,45V 50mA 7,5mW/sr la 20mA 20° 1210 (3225 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lungime de undă
850nm
Producător
Harvatek Corporation
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,45V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
20°
Stare piesă
Activ
Orientare
Vedere de sus
Tip
Infraroșu (IR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50mA
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Intensitate radiantă (Ie) Min la If
7,5mW/sr la 20mA