B1811USD-20C000613U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1811USD-20C000613U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1811USD-20C000613U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1811USD-20C000613U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1811USD-20C000613U1930
Descriere
LED RED CLEAR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 624nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0402 (1005 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
75°, 140°
Stare piesă
Activ
Tip montare
Culoare
Lungime de undă - Dominantă
Configurație
Lungime de undă - Maximă
632nm
Culoare lentilă
Caracteristici
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
1,00mm L x 0,50mm l
Dimensiune lentilă
1,00mm x 0,50mm
Înălțime (Max)
0,35mm