RCK42U25BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK42U25BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK42U25BK
Descriere
RACK STEEL 25X24X78.9 BLACK
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 25,000" L x 24,000" l x 78,940" Î (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
25,000" L x 24,000" l x 78,940" Î (635,00mm x 609,60mm x 2005,08mm)
Număr de unități
42U
Greutate
Dimensiuni - Panou
22,560" L x 18,350" l x 73,560" Î (573,02mm x 466,09mm x 1868,42mm)