RCK36U25BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK36U25BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK36U25BK
Descriere
RACK STEEL 25X24X68.4 BLACK
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 25,000" L x 24,000" l x 68,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1738,38mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
25,000" L x 24,000" l x 68,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1738,38mm)
Număr de unități
36U
Greutate
Dimensiuni - Panou
22,560" L x 18,350" l x 63,060" Î (573,02mm x 466,09mm x 1601,72mm)