RCK24U25BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK24U25BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK24U25BK
Descriere
RACK STEEL 25X24X47.4 BLACK
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 25,000" L x 24,000" l x 47,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1204,98mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
25,000" L x 24,000" l x 47,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1204,98mm)
Număr de unități
24U
Greutate
Dimensiuni - Panou
22,560" L x 18,350" l x 42,060" Î (573,02mm x 466,09mm x 1068,32mm)