RCK20U25BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK20U25BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK20U25BK
Descriere
RACK STEEL 25X24X40.4 BLACK
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 25,000" L x 24,000" l x 40,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1027,18mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
25,000" L x 24,000" l x 40,440" Î (635,00mm x 609,60mm x 1027,18mm)
Număr de unități
20U
Greutate
Dimensiuni - Panou
22,560" L x 18,350" l x 35,060" Î (573,02mm x 466,09mm x 890,52mm)