RCK18U25BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK18U25BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK18U25BK
Descriere
RACK STEEL 25X24X36.9 BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 25,000" L x 24,000" l x 36,940" Î (635,00mm x 609,60mm x 938,28mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
25,000" L x 24,000" l x 36,940" Î (635,00mm x 609,60mm x 938,28mm)
Producător
Hammond Manufacturing
Ușă
Fără ușă
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Șine de montare
Două perechi
Stare piesă
Activ
Ventilație
Frontal, Laturi, Parte superioară
Tip
Rack pentru dulap
Material
Metal, Oțel
Stil
Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară
Culoare
Negru
Număr de unități
18U
Greutate
Dimensiuni - Panou
22,560" L x 18,350" l x 31,560" Î (573,02mm x 466,09mm x 801,62mm)