RCK12U32BK
Numărul produsului DigiKey
164-RCK12U32BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCK12U32BK
Descriere
RACK STEEL 32X24X26.4 BLACK
Descriere detaliată
Metal, Oțel Rack pentru dulap Închis, Inferior, Laturi, Parte superioară 32,000" L x 24,000" l x 26,440" Î (812,80mm x 609,60mm x 671,58mm) Negru
Categorie
Dimensiuni - General
32,000" L x 24,000" l x 26,440" Î (812,80mm x 609,60mm x 671,58mm)
Număr de unități
12U
Greutate
Dimensiuni - Panou
29,560" L x 18,350" l x 21,060" Î (750,82mm x 466,09mm x 534,92mm)