RASU190522BK1
Numărul produsului DigiKey
RASU190522BK1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RASU190522BK1
Descriere
SHELF 22X17.500X5.220" BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Metal, Oțel Raft, Fixat 22,000" L x 17,500" l x 5,220" Î (558,80mm x 444,50mm x 132,59mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RASU190522BK1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare
Negru
Producător
Hammond Manufacturing
Material
Metal, Oțel
Serie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Rackuri cu panouri de lățime 19"
Ambalaj
Cutie
Ventilație
Fără aerisire
Stare piesă
Activ
Informații expediere
Expediat de la DigiKey
Tip
Raft, Fixat
Greutate
20lb (9,1kg)
Mărime/Dimensiune
22,000" L x 17,500" l x 5,220" Î (558,80mm x 444,50mm x 132,59mm)