1551USB3CLR
1551USB3CLR
1551USB3CLR
Numărul produsului DigiKey
HM1465-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1551USB3CLR
Descriere
BOX ABS TRN CLR 2.56"L X 1.18"W
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cutie ABS Translucid – transparent Portabil, Părți de separare 2,559" L x 1,181" l (65,00mm x 30,00mm) X 0,610" (15,50mm)
Modele EDA/CAD
1551USB3CLR Modele
Categorie
Material
Prod.
Culoare
Translucid – transparent
Serie
Grosime
0,067" (1,70mm)
Ambalaj
Pungă
Caracteristici
Suporturi PCB
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip container
Cutie
Valoare nominală inflamabilitate material
UL94 HB
Mărime/Dimensiune
2,559" L x 1,181" l (65,00mm x 30,00mm)
Informații expediere
Expediat de la DigiKey
Înălțime
0,610" (15,50mm)
Greutate
Suprafață (L x l)
3,02in² (19,5cm²)