GSFA20106
Numărul produsului DigiKey
4786-GSFA20106-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GSFA20106
Descriere
MOSFET, N-CH, SINGLE, 106.00A, 2
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 106A (Tc) 340W (Tc) Orificiu străpuns TO-247
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
64 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Tub
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4720 pF @ 100 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
340W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Orificiu străpuns
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10,7mOhm la 88A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA