GSEZ5U045
Numărul produsului DigiKey
4786-GSEZ5U045TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4786-GSEZ5U045CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4786-GSEZ5U045DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GSEZ5U045
Descriere
TVS DIODE 5VWM 20VC DFN1006
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20V Clemă 6A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DFN1006
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
120W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
DVI, HDMI, USB
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
0,45pF la 1MHz
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
6V
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
20V