G18NP06Y
Numărul produsului DigiKey
3141-G18NP06YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3141-G18NP06YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3141-G18NP06YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
G18NP06Y
Descriere
MOSFET N/P-CH 60V 18A TO252-4
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 60V 18A (Tc) 45W (Tc), 50W (Tc) Montare pe suprafață TO-252-4
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA, 3,5V la 250µA
Producător
Goford Semiconductor
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22nC la 10V, 25nC la 10V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1350pF la 30V, 2610pF la 30V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
45W (Tc), 50W (Tc)
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal N și P, Drenaj comun
Grad
Caracteristică FET
Calificare
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
18A (Tc)
Pachet/cutie
TO-252-5, DPAK (4 conductoare + lamelă)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
35mOhm la 12A, 10V, 45mOhm la 12A, 10V