WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-1863-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20V 18 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WR9QZ900LCP-N(R6B) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
GlobTek, Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
72" (1,83m)
Tip intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Conector intrare
Multi-lamă (se vinde separat)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,91" L x 1,71" l x 1,34" Î (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm)
Tensiune - Ieșire
20V
Agenție de aprobare
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
900mA
Număr standard
60950-1; 62368-1
Putere (wați)
18 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)