WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
WR9HE500CCP-F(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-1466-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WR9HE500CCP-F(R6B)
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 6 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lamă fixă Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WR9HE500CCP-F(R6B) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Producător
GlobTek, Inc.
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Lamă fixă
Conector intrare
NEMA 1-15P
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,62" L x 1,00" l x 2,02" Î (66,5mm x 25,5mm x 51,3mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CB, cULus, EAC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Număr standard
Putere (wați)
6 W