TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-1404-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Descriere detaliată
19V 60 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9KZ3158LCP-N(R6B) Modele
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
60,2" (1,53m)
Conector intrare
IEC 320-C8
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,76" L x 2,05" l x 1,30" Î (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Ieșire
19V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
3,15A
Număr standard
60335-1; 60950-1
Putere (wați)
60 W