TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Numărul produsului DigiKey
1939-1374-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9KI1500CCPIMNAR6B
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Descriere detaliată
24V 36 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9KI1500CCPIMNAR6B Modele
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
-20°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Conector intrare
IEC 320-C8
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,13" L x 1,97" l x 1,40" Î (105,0mm x 50,0mm x 35,5mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Număr standard
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Putere (wați)
36 W