TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-1367-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Descriere detaliată
18V 40 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9KH2222CCP-N(R6B) Modele
Categorie
Consum de putere fără sarcină
75mW (max.)
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
48,4" (1,23m)
Conector intrare
IEC 320-C8
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,37" L x 2,05" l x 1,27" Î (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Tensiune - Ieșire
18V
Agenție de aprobare
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
2,22A
Număr standard
Putere (wați)
40 W