TR9KE1500MLX-N(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-TR9KE1500MLX-N(R6B)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9KE1500MLX-N(R6B)
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Descriere detaliată
12V 18 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa II) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9KE1500MLX-N(R6B) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 3
Formă
Desktop (Clasa II)
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Conector intrare
IEC 320-C8
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,17" L x 1,97" l x 1,22" Î (80,5mm x 50,0mm x 31,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CB, CE, cULus, EAC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Număr standard
Putere (wați)
18 W