TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Numărul produsului DigiKey
1939-1293-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9CR3000T00-IM(R6B)
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 90W
Descriere detaliată
30V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9CR3000T00-IM(R6B) Modele
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Conector ieșire
Kit cu fișă cilindrică, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,88" L x 2,47" l x 1,34" Î (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Tensiune - Ieșire
30V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
3A
Număr standard
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Putere (wați)
90 W