TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Numărul produsului DigiKey
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Descriere detaliată
13,8V 60 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Modele EDA/CAD
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R Modele
Polarizare
Centru pozitiv
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel V
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Lungime cordon
60,2" (1,50m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Tensiune - Ieșire
13,8V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
4,34A
Greutate
Putere (wați)
60 W