TR9CI1250LCP-Y(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-TR9CI1250LCP-Y(R)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9CI1250LCP-Y(R)
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Descriere detaliată
24V 30 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
75%
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Lungime cordon
72" (1,83m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Mărime/Dimensiune
4,65" L x 2,36" l x 1,30" Î (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CCC, cUL, PSE, TUV, UL
Tensiune - Ieșire
24V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Greutate
Putere (wați)
30 W