RR9KZ3157T00CIMR6B
RR9KZ3157T00CIMR6B
GTM96600 Series AC/DC Desktop Power Supplies from GlobTek PIO | DigiKey
RR9KZ3157T00CIMR6B
Numărul produsului DigiKey
1939-RR9KZ3157T00CIMR6B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RR9KZ3157T00CIMR6B
Descriere
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 19V 60W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19V 60 W C.a./c.c. extern Desktop, Suport de perete (Clasa II) Adaptor Cordon, Multi-lamă (se vinde separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RR9KZ3157T00CIMR6B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Producător
GlobTek, Inc.
Polarizare
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Kit cu fișă cilindrică, (1,3mm x 3,5mm, 2,1mm x 5,5mm, 2,5mm x 5,5mm)
Formă
Desktop, Suport de perete (Clasa II)
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tip intrare
Cordon, Multi-lamă (se vinde separat)
Conector intrare
IEC 320-C8, Multi-lamă (se vinde separat)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,63" L x 2,11" l x 1,44" Î (117,5mm x 53,5mm x 36,6mm)
Tensiune - Ieșire
19V
Agenție de aprobare
BSMI, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
3,157A
Număr standard
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Putere (wați)
60 W