JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-1715-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Descriere
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector cilindric pentru alimentare Conector Jack 2,50mm (0,098") D.I., D.E. 5,50mm (0,217") Disjunctor placă, Orificiu străpuns, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
JACK-L-SMT-10A-RA(R) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare izolație
Producător
GlobTek, Inc.
Tensiune - Nominală
50V c.c.
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală curent (Amp)
10 A
Stare piesă
Activ
Lungime/adâncime de conectare
Tip conector
Conector Jack
Protecție la infiltrare
Gen
Element tip tată
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Diametru de conectare recunoscut în industrie
2,50mm (0,098") D.I., D.E. 5,50mm (0,217")
Temperatură de funcționare
Diametru real
0,098" (2,50mm D.I.)