GTM96700-B4005-F(R)
GTM96700-B4005-F(R)
GTM96700-B4005-F(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-GTM96700-B4005-F(R)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GTM96700-B4005-F(R)
Descriere
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire 1
8 A
Prod.
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
89%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
5V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,5mm)