CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
CR20LW11852M0TT(R)
Numărul produsului DigiKey
1939-1869-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CR20LW11852M0TT(R)
Descriere
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu de cabluri 2,0mm D.I., D.E. 5,5mm Mufă, unghi drept, blocare filet, la conectori de sârmă Rotund 6,6' (2,00m)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Stil
Mufă, unghi drept, blocare filet, la conectori de sârmă
Producător
GlobTek, Inc.
Lungime
6,6' (2,00m)
Ambalaj
Vrac
Tip cablu
Rotund
Stare piesă
Activ
Ecranare
Ecranat
Tip conector
2,0mm D.I., D.E. 5,5mm