FFC2B28-20-G
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2B28-20-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2B28-20-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-FFC2B28-20-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2B28-20-G
Descriere
CONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FFC2B28-20-G Modele
Material contact
Aliaj de cupru
Finisaj contact
Auriu
Serie
Material carcasă
Termoplastic
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Termoplastic
Stare piesă
Activ
Valoare nominală tensiune
30V
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Partea superioară și partea inferioară
Număr de poziţii
20
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
Flash
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)