FFC2B28-18-G
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2B28-18-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2B28-18-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-FFC2B28-18-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2B28-18-G
Descriere
CONN FFC FPC 18POS 0.5MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFC2B28-18-G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Aliaj de cupru
Producător
GCT
Finisaj contact
Auriu
Serie
Material carcasă
Termoplastic
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Termoplastic
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
30V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tip Conector/contact
Contacte, Partea superioară și partea inferioară
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
18
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
Flash
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Natural
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)