FFC2A33-18-T-R
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2A33-18-T-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2A33-18-T-R
Descriere
CONN FFC VERT 18POS 0.5MM SMD
Descriere detaliată
18 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Vertical – 1 parte 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FFC2A33-18-T-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip capăt cablu
Cu formă conică
Material carcasă
Poliamidă (PA6T), Nailon 6T
Material dispozitiv de acționare
Sulfură de polifenilen (PPS)
Caracteristici
Capac gata de montare, Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Valoare nominală tensiune
30V
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Număr de poziţii
18
Pas
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
0,2A
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,177" (4,50mm)