BH015-10-C-E
Numărul produsului DigiKey
2073-BH015-10-C-E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BH015-10-C-E
Descriere
CONN RECEPT SMD 10POS 3.96MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție Soclu, Intrare jos sau sus Conector 0,156" (3,96mm) Montare pe suprafață Cositor
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BH015-10-C-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,350" (8,89mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
7,9A per contact