BD020-10-A-J-0350-0300-L-G
Numărul produsului DigiKey
2073-BD020-10-A-J-0350-0300-L-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BD020-10-A-J-0350-0300-L-G
Descriere
10W, 1.27MM PITCH PIN HDR, SIL,
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,050" (1,27mm)
Categorie
Lungime de contact generală
0,311" (7,90mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,055" (1,40mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Cutie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Polimer cristale lichide (LCP)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
30V c.a./c.c.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Flash
Lungime contact - Conectare
0,138" (3,50mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)