10-26-D-0203-C-4-08-4-T-HF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
GCT
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
26 Poziție FFC, FPC Cablu 0,039" (1,00mm) 7,992" (203,00mm)
10-26-D-0203-C-4-08-4-T-HF
Numărul produsului DigiKey
2073-10-26-D-0203-C-4-08-4-T-HF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10-26-D-0203-C-4-08-4-T-HF
Descriere
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 26 CO
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Număr de conductoare
26
Producător
GCT
Pas
0,039" (1,00mm)
Serie
Lungime
7,992" (203,00mm)
Ambalaj
Pungă
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)