10-06-A-0152-C-4-08-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-10-06-A-0152-C-4-08-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10-06-A-0152-C-4-08-4-T
Descriere
1MM PITCH FFC, 6 CONTACTS, A TYP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție FFC, FPC Cablu 0,039" (1,00mm) 5,984" (152,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
6
Producător
GCT
Pas
0,039" (1,00mm)
Serie
Lungime
5,984" (152,00mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)