05-50-A-0101-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-50-A-0101-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-50-A-0101-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Descriere detaliată
50 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
3,976" (101,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)