05-50-A-0030-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-50-A-0030-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-50-A-0030-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 50
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
50
Producător
GCT
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
1,181" (30,00mm)
Ambalaj
Pungă
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)