05-36-A-0254-A-4-06-4-T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
În stoc: 966
36 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 10,0" (254,0mm)
05-36-A-0254-A-4-06-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-05-36-A-0254-A-4-06-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-36-A-0254-A-4-06-4-T
Descriere
CABLE FFC/FPC 36POS 0.5MM 10"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
10,0" (254,0mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)