05-30-D-0127-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-30-D-0127-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-30-D-0127-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 30
Descriere detaliată
30 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
5,000" (127,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)