05-18-D-0203-A-4-06-4-G poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
GCT
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
GCT
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
18 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 7,992" (203,00mm)
05-18-D-0203-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-18-D-0203-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-18-D-0203-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 18
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Număr de conductoare
18
Producător
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
7,992" (203,00mm)
Ambalaj
Pungă
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)