05-14-D-0101-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-14-D-0101-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-14-D-0101-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 14
Descriere detaliată
14 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
14
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
3,976" (101,00mm)
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)