05-08-A-0101-A-4-06-4-T
Numărul produsului DigiKey
2073-05-08-A-0101-A-4-06-4-T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-08-A-0101-A-4-06-4-T
Descriere
CABLE FFC/FPC 8POS 0.5MM 3.98"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
8
Producător
GCT
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
3,976" (101,00mm)
Ambalaj
Pungă
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)