05-06-A-0030-A-4-06-4-G
Numărul produsului DigiKey
2073-05-06-A-0030-A-4-06-4-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
05-06-A-0030-A-4-06-4-G
Descriere
0.5MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 6 C
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție FFC, FPC Cablu 0,020" (0,50mm) 1,181" (30,00mm)
Categorie
Număr de conductoare
6
Producător
GCT
Pas
0,020" (0,50mm)
Serie
Lungime
1,181" (30,00mm)
Ambalaj
Pungă
Lungime - Capete expuse
0,157" (4,00mm)